Türkçe
Русский

OLİMPİK GAMA ŞİRKETİNE Hoş Geldiniz

OLİMPİK GAMA çok fonksiyonlu gümrükleme, ulaşım ve lojistik şirketidir. Firmamızın iddalı olduğu hizmetler, Rusya`da en hızlı ve en düzgün gümrükleme işlemlerini sağlamaktır.

ŞİRKETİMİZ karayolu, deniz ve havayolu, ile giden ürünlerin Rusya`da Gümrük Terminalleri ile ana Broker`lerin herhangi bir aracısız doğrudan acentalık sözleşmelerimiz ile çalışmakta, böylece hızlı, zamanında, düzgün ve gerçekçi fiyatlarla gümrükleme işlemlerini gerçekleştirir. Yasal ithalatı ve ihracatı doğrulayan tüm belgeleri eksiksiz olarak sunar.

“OLİMPİK GAMA ŞİRKETİMİZ ” deniz, hava, kara, demiryolu taşımacılığı ve parsiyel mal taşımacılığı da dahil olmak üzere her türlü taşımacılık hizmetini iş ortakları ile birlikte sunar; Türkiye ve Rusya'da depolama hizmetleri yanı sıra gümrük muameleleri, navlun ve sigorta hizmetlerini de sunmaktadır. Nakliye sisteminin iyi tanımlanmış olması ve iş-takip sistemi, kesin belirtilen süreler içinde navlun teslimatının yapmasını sağlar.

Rusya`ya ihracat yapılabilmesi için gerekli olan tüm belgeleri Rusya`daki iş ortakları vasıtasıyla uygunluk ve Rusya GOST sertifikasyon belgesi ve diğer sertifikaları da temin etmektedir.

Mükemmeliyete olan tutku, kaliteye olan özel ilgi ve nakliyatın başarıyla yerine getirilmesine olan güven “OLİMPİK GAMA Lojistik ” firmamızı büyük boyutlarda olan nakliye işlerini gerçekleştirilmesini ve uluslararası projelerin hayata geçirmesini mümkün kılar. Gelişim için sürekli olan araştırma ve yapılan nakliyenin kalitesine ve güvenilirliğine olan özel ilgi büyük ölçekli yük taşımacılığı ve küresel projeleri hayata geçirmesine olanak sağlar.

Son teknoloji potensiyeline sahip olan şirketimizi şirket yapan özellik bünyesinde barındırdığı personellerinin, Rusya ve Türkiye`deki en iyi iş ortaklarının çalışanlarının emeği, bilgi ve deneyim birikimi firmamızı başarılı bir seviyeye çıkarmaktadır .

Misyonumuz & Vizyonumuz

Vizyonumuz, Türk ekonomisinin lokomotifi durumunda olan dış ticaret firmalarına, başta Rusya ve BDT olmak üzere tüm dünya pazarlarına kolay ve ekonomik erişim fırsatlarını sunan bir numaralı iş ortağı olmaktır.

Misyonumuz, hızlı, ekonomik ve yenilikçi bir anlayış ile, Basitleştirilmiş Gümrük Hattı (BGH) çerçevesinde Türkiye - Rusya lojistiğini kolaylaştırmak ve başta Rusya olmak üzere tüm dünyada ticaretin güvenli ve sürdürülebilir olmasını sağlayarak dış ticaret firmalarına ekonomik katma değer yaratmaktır.

Değerlerimiz

  Dürüst

  İlkeli

  Samimi

  Yenilikçi

  İş Ortakları ve Çalışanlarına değer veren

Şirketimizin Kariyer Politikası

İş ortaklarına en rekabetçi lojistik çözümlerin sunulmasında çalışan memnuniyetinin en önemli koşul olduğu ilkesini benimseyen OLİMPİK GAMA Lojistik, nitelikli insan kaynağının teminine, çalışanlarının sürekli gelişimine ve motivasyonunu yüksek tutmayı ilke edinmiştir. Çalışanları için performans ve yetenek yönetimi kriterleriyle temellendirilmiş insan kaynakları politikasını oluşturmuştur. OLİMPİK GAMA Lojistik, kariyer politikaları doğrultusunda, yaratıcı, girişimci, sonuç odaklı, öğrenme ve gelişime açık, etkin iletişim becerilerine sahip, sonuç ve çözüm odaklı düşünme sistematiğini geliştirmiş, işin tasarımında yenilikleri takip eden ve katma değer sağlayan insan gücünü kurum bünyesine kazandırmayı ilke edinmiştir.


Kariyer Politikamızda Değerlerimiz:

• Toplumsal Duyarlılık
• Güvenilirlik ve Dürüstlük
• Müşteri Duyarlılığı
• Takım Çalışması
• Hızlı Karar Alma
• İletişim

• İşbirliği Geliştirme
• Sonuç ve Çözüm Odaklılık
• Yaratıcılık ve Girişimcilik
• Kendini ve Çalışma Arkadaşlarını Geliştirme
• Farklılıklara Uyum ve Yönetme